CM309S.32.000MABJ-UT datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CM309S.32.000MABJ-UT
  • Производитель
    Citizen America
  • Описание
    Citizen America CM309S.32.000MABJ-UT Crystal Case Type: Plastic Crystal Mounting Type: SMD Frequency: 32MHz Frequency Tolerance: ?‚?± 50ppm Load Capacitance: 18pF No. Of Pins: 4 Operating Temperature Range: -40?‚?°C To +85?‚?°C Series: CM309S